a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

ESKİ BAKAN YILDIZ’DAN, BAŞKANIMIZA ZİYARET

     AK Parti İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen Siyaset Akademisi’ne konuşmacı olarak katılmak için ilimize gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı AK Parti Kayseri Milletvekilimiz Taner Yıldız, Belediyemizi ziyaret etti.

     AK Parti Adıyaman İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen Siyaset Akademisi’ne konuşmacı olarak katılmak için ilimize gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı AK Parti Kayseri Milletvekilimiz Taner Yıldız, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

     Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Kayseri Milletvekilimiz Yıldız’a Belediyemiz tarafından sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi veren Başkanımız, Adıyaman’ın bir huzur kenti olduğuna vurgu yaptı.

   Kayseri Milletvekilimiz Yıldız ise yaptığı açıklamada, Adıyaman’ın güzelliklerini çok iyi bildiğini dile getirerek, Başkanımıza çalışmalarında başarılar diledi.

     Belediye Başkanımız, ziyaret sonunda misafirine Kadın ve Gençlik Merkezi kursiyerlerimiz tarafından yapılan ‘Allah’ lafzı Esma-ül Hüsna rölyef tablosu hediye etti.