a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BELEDİYEMİZ İLE ADVAK, ANKARA’DAKİ HEMŞERİLERİMİZİ İFTARDA BULUŞTURDU

    Belediyemiz ile ADVAK tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programı bu yıl da Ankara’daki Adıyamanlıları ve Adıyaman sevdalılarını bir araya getirdi.

       Belediyemiz ile Ankara’daki Adıyamanlıları bir araya getiren Adıyaman İl ve İlçeleri Eğitim Vakfı (ADVAK) tarafından Ankara’da her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programı bu yılda renkli görüntülere sahne oldu.

     Ankara’da yaşayan yüzlerce Adıyamanlı ve Adıyaman sevdalısını bir araya getiren iftar programına çok sayıda Adıyamanlı ve Adıyaman’da görev yapmış bürokratlar, siyasiler, işadamları ve vatandaşlar katıldı.

      Ev sahibi olarak davetlilerle yakından ilgilenen Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu ile ADVAK Başkanı Şevket Gürsoy’un açılış konuşması yaptığı iftar programına katılan davetliler, Adıyamanlıları bir araya getiren bu tür etkinlikleri düzenleyen Belediyemize ve ADVAK’a teşekkür ettiler.

      Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu programda yaptığı konuşmasında, Ankara’da yaşayan Adıyamanlı hemşehrileriyle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi. Adıyaman’ın barış ve huzur kenti olduğuna dikkat çeken Başkanımız, Adıyaman’ın daha yakından tanınması için davetlilerden komşularını ve dostlarını Adıyaman’a davet etmelerini istedi.

     ADVAK Başkanı Şevket Gürsoy ise yaptığı konuşmada programın gerçekleşmesine büyük katkı sunan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür etti.

     İftar yemeğinin ardından ADVAK Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Gürsoy, göreve geldiği günden bu yana Adıyaman ve Adıyamanlılar için yaptığı çalışmalardan dolayı Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya ‘2018 Yılı Hizmet Onur Ödülü’ takdim etti.