a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

‘HISN-I MANSUR’DA RAMAZAN AKŞAMLARI’NDA MUHTEŞEM KAPANIŞ

 

    Belediyemiz tarafından Ramazan ayı boyunca gerçekleştirilen ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ programları muhteşem bir konserle kapandı.

    11 Ayın Sultanı Ramazan ayı dolayısıyla bu yıl da birbirinden değerli isimleri hemşerilerimizle Belediyemiz, ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ programlarını Milli Eğitim Müdürlüğü Korosunun muhteşem konseriyle tamamladı.

     Ramazan ayı boyunca her akşam 22.00 ile 23.59 saatleri arasında Demokrasi Parkındaki alanda gerçekleştirilen ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ etkinliklerinin son günüde Demokrasi Parkı’ndaki yerini alan kadın-erkek, genç-yaşlı yüzlerce vatandaşımız, Adıyaman’daki çeşitli okullarda görev yapan müzik öğretmenleri ile çeşitli üniversitelerin konservatuarlarında okuyan öğrenciler tarafından oluşturulan Milli Eğitim Müdürlüğü Korosu’nun konserini dinledi.

     Mahmut Yıldırım’ın seslendirdiği birbirinden güzel şarkı ve türkülere eşlik eden vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi gösterilen konser sonunda sahneye çıkan Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, program boyunca emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederek, programa katılan Vali Yardımcılarımız Ayhan Akbay ile Adem Kaya’yı sanatçılara hediye ve katılım belgesi takdim etmeleri için sahneye davet etti.

      Program sonunda davetliler, düzenlenen etkinliklerden dolayı Başkanımızı ve ekibini alkışladı.