a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

ÜNLÜ SANATÇI LATİF DOĞAN’DAN, BAŞKANIMIZA ZİYARET

 

     Adıyaman’ın yetiştirdiği önemli sanatçılardan bir tanesi olan Latif Doğan, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulunuldu.

      Çeşitli programlara katılmak üzere geldiği memleketi Adıyaman’da Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret eden ünlü sanatçı Latif Doğan, çalışmalarından dolayı Başkanımızı tebrik etti.

      Sanatçı Latif Doğan ve beraberindeki heyeti başkanlık makamında ağırlayan Başkanımız, sanatçıdan Adıyaman’da da bir konser vermesini istedi. Başkanımızın isteği üzerine, Adıyaman’ın kendisi için önemli bir yere sahip olduğunu söyleyen Doğan, Ağustos ayı içerisinde Adıyamanlılar için bir konser sözü verdi.

     Verilen sözden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız, “Latif Doğan ilimizin yetiştirdiği önemli sanatçılardan, önemli değerlerden bir tanesi. Adıyamanlılar kendisini çok seviyor. Biz de bu sevgiden yola çıkarak sanatçımıza davette bulunduk ve bir konser vermesini istedik. Sağ olsun kendileri de bizi kırmadı ve Ağustos ayı içerisinde bir konser sözü verdi. Şimdiden kendisine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.