a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

MTTB GENEL BAŞKANI VE KAYSERİ MİLLETVEKİLİMİZ KARAYEL’DEN, BAŞKANIMIZA ZİYARET

Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu, MTTB Adıyaman Şubesi tarafından düzenlenen programa katılmak üzere ilimize gelen MTTB Genel Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekilimiz İsmail Emrah Karayel’i makamında ağırladı.

    Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Adıyaman Şubesi tarafından düzenlenen ‘STK Başkanlarıyla Tanışma Programı’na katılmak üzere ilimize gelen AK Parti Kayseri Milletvekilimiz, Türkiye-AB Karma Komisyonu Başkanı ve MTTB Genel Başkanı İsmail Emrah Karayel, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

    Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanımızdan, Belediyemiz tarafından sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi alan Karayel, her geldiğinde daha da güzel bulduğu Adıyaman’da sürdürülen çalışmalardan dolayı Başkanımızı tebrik etti.

    Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek AK Parti Kayseri Milletvekilimiz, Türkiye-AB Karma Komisyonu Başkanı ve MTTB Genel Başkanı İsmail Emrah Karayel’e teşekkür eden Belediye Başkanımız ise ziyaret sonunda misafirine Belediyemiz tarafından proje aşamasında olan çalışmalar hakkında bilgi verdi.