a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

KUR’AN-I KERİM KURSU ÖĞRENCİLERİMİZ GÖSTERİLERİYLE BÜYÜLEDİ

 Belediyemiz Kadın ve Gençlik Merkezi’nin Kur-an’ı Kerim kursu öğrencileri muhteşem bir kapanış törenine imza attı.

   Minik öğrencilerin yaz tatilini verimli bir şekilde değerlendirebilmesi için Belediyemiz tarafından Fatih ve Siteler Mahallesinde bulunan Kadın ve Gençlik Merkezleri’nde hizmet veren Kur-an’ı Kerim kurslarında 3 ay boyunca eğitim gören öğrenciler, düzenlenen kapanış töreniyle kursu tamamladı.

    Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’nun gayretleriyle 2014 yılında faaliyete geçirilerek halkımızın hizmetine sunulan iki mahalledeki Kadın ve Gençlik Merkezlerinde bu yıl açılan Kur-an’ı Kerim kurslarında eğitim gören 276 öğrenci için Adıyaman Belediyesi Konferans Salonunda düzenlenen kapanış törenine Belediye Başkan Yardımcımız M. Said Kutlu, AK Parti Merkez İlçe Başkanımız Mustafa Alkayış, Emniyet Müdürümüz Metin Alper, İl Müftümüz Mehmet Taşçı, Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Aziz Özbilgiç, STK temsilcilerimiz, birim müdürlerimiz, veliler ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.

   Programın açılış konuşmasını yapan Belediye Başkan Yardımcımız M. Said Kutlu, Kadın ve Gençlik Merkezlerinde sürdürülen kurslarla ilgili kısa bir bilgi vererek şunları söyledi: “Her yıl onlarca kursta binlerce öğrenciye verdiğimiz eğitimlerin meyvesini verdiğini görmek bizleri çok mutlu ediyor. Bu kurslardan bir tanesi olan ve bu yaz mevsiminde 4 sınıfta 4 hocamız tarafından yürütülen Kar-an’ı Kerim kursumuzdan mezun olan 276 öğrencimizi kutluyorum. Bu kursların açılmasında emeği olan bir diğer kurum olan Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Aziz Özbilgiç ve çalışanlarına da teşekkür ediyoruz.”

    Başkan Yardımcımız Kutlu’nun konuşmasının ardından sahneye çıkan minikler birbirinden güzel çalışmalarını misafirler için sergiledi.