a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI ÇATAKLI İLE AFAD BAŞKANI GÜLLÜOĞLU’NDAN, BAŞKANIMIZA ZİYARET

 İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, beraberinde AFAD Başkanı Dr. Mehmet Güllüoğlu’yla birlikte, Belediyemizi ziyaret ederek Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’yla bir araya geldi.

    Bir dizi inceleme ve ziyarette bulunmak üzere ilimize gelen İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, beraberinde AFAD Başkanı Dr. Mehmet Güllüoğlu’yla birlikte, Belediyemizi ziyaret ederek Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’yla bir araya geldi.

    Çeşitli ziyaretlerde bulunmak amacıyla ilimize gelen İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı ile Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanı Dr. Mehmet Güllüoğlu, Belediyemizi ziyaret etti.

   Valimiz Nurullah Naci Kalkancı ve AK Parti Adıyaman İl Başkanımız Mehmet Dağtekin’in de hazır bulunduğu ziyarette Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu tarafından karşılanan İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı ile AFAD Başkanı Dr. Mehmet Güllüoğlu, Başkanımızla bir süre sohbet etti.

BAKAN YARDIMCISINDAN, BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR

    Ziyarette konuşan İçişleri Bakan Yardımcısı Çataklı, Adıyaman’da olmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirerek, Başkanımıza misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

    Başkanımız da, İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı ile AFAD Başkanı Dr. Mehmet Güllüoğlu’nu Adıyaman’da ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, misafirlerine Belediyemiz bünyesinde hizmet veren Kadın ve Gençlik Merkezi kursiyerleri tarafından hazırlanan el yapımı tablo hediye etti.

    Ziyaret sonunda Başkanımız misafirlerine Belediyemiz tarafından hazırlanan projeler hakkında bilgi verdi.