a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

KADIN VE GENÇLİK MERKEZİMİZİN 4.’SÜ AÇILDI

 Belediyemiz, daha önce Siteler, Fatih ve Cumhuriyet mahallelerinde halkın hizmetine açtığı Kadın ve Gençlik Merkezlerinin 4.’sünü Sitilce TOKİ’de açtı.

   Belediyemiz, daha önce Siteler, Fatih ve Cumhuriyet mahallelerinde halkın hizmetine açtığı Kadın ve Gençlik Merkezlerinin 4.’sünü Sitilce TOKİ’de açtı.

   Verdiği hizmetlerle her kesimden büyük beğeni toplayan, bunun yanında binlerce kadın ve gence meslek edinme, aile ekonomisine katkı sunma ve ders çalışma imkanı sağlayan Kadın ve Gençlik Merkezlerimizin sayısı artmaya devam ediyor.

     Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’nun göreve gelmesinden sonra Fatih, Siteler ve Cumhuriyet mahallelerinde açılan ve ortaya koyduğu çalışmalarla büyük takdir toplayan Kadın ve Gençlik Merkezleri’nin dördüncüsünün Bahçecik Mahallesindeki Sitilce TOKİ konutlarının bulunduğu alan içerisinde açıldığını söyleyen yetkilerimiz, bu sayıyı daha da arttırmayı planladıklarını dile getirdi.

“SAYISI ARTACAK”

    Bahçecik Mahallesi’ndeki TOKİ konutlarının bulunduğu alan içerisinde açılan son Kadın ve Gençlik Merkezi hakkında da bilgi veren yetkililerimiz şunları dile getirdi: “Şu ana kadar üç mahallemizde hizmet veren Kadın ve Gençlik Merkezlerimizin dördüncüsünü açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İlk olarak iki yıl önce çalışmalarını tamamlayarak hizmete koymaya başladığımız Kadın ve Gençlik Merkezlerimizden aldığımız yüksek verim ve müthiş memnuniyet bizlere bu hizmetimize yenilerini ekleme gereği hissettirdi. Bundan dolayı planladığımız son merkezimizde çalışmaları kısa süre içerisinde tamamlayarak açılışı gerçekleştirdik. Bugün itibariyle sabah ve öğle olmak üzere 10 kursa yaklaşık 300 kursiyerimiz kayıt yaptırdı. Aşçılık, Pastacılık, Takı Tasarım, Ev Tekstili, Kur-an’ı Kerim, Okuma-Yazma ve Kuaförlük kurslarımızın yanı sıra öğrencilerimizin yararlanabilmesi için Kreş ve Kütüphane hizmetlerimizin de verildiği bu merkezimiz vatandaşlarımıza hayırlı olsun.”

   Açılışı gerçekleştirilen Sitilce TOKİ Kadın ve Gençlik Merkezi’nde eğitime başlayan kadınlar ise yeni hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya ve diğer emeği geçenlere teşekkür etti.