a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

TEMİZLİK İŞÇİSİ BULDUĞU TAKILARI SAHİBİNE TESLİM ETTİ

 Belediyemizde görevli temizlik işçisi, yolda bulduğu altınları sahibine teslim ederek gönülleri fethetti.

     Belediyemizde görevli temizlik işçisi, yolda bulduğu altınları sahibine teslim ederek gönülleri fethetti.

   Belediyemizde temizlik işçisi olarak çalışan Mehmet Şahin, görev yeri olan Sıratut Mahallesi temizlik yaparken bulduğu altınları sahibine teslim etti.

     Temizlik yaparken bulduğu bir poşetin içerisinde bulunan 4 adet bilezik, yüzük ve saatten oluşan 52 bin 500 TL değerindeki altınları hiç düşünmeden Temizlik İşleri Amirimiz Bekir Sırtıkara’ya götüren Şahin, Amiriyle birlikte Yeşilyurt Şehit Ayhan Kıymacı Polis Merkezine giderek bulduğu altınları polise teslim etti.

   Altınların Ahmet Karaman isimli vatandaşa ait olduğunu belirleyen polisler, temizlik görevlisi Mehmet Şahin ile birlikte altınları sahibine teslim etti.

    Altınların sahibi olan Ahmet Karaman, yeğenin düğünü için alınan altını bulan temizlik işçisi Mehmet Şahin’e gösterdiği bu duyarlı davranıştan dolayı bilezik hediye etmek istedi. Mehmet Şahin altını almak istemedi ancak orada bulunanların ısrarı üzerine hediyeyi kabul etti. Temizlik İşleri Amirimiz Bekir Sırtıkara ise Mehmet Şahin’e duyarlı davranışından ötürü 3 gün idari izin verdi.