a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

KONSERVATUARIMIZDA İKİNCİ DÖNEM EĞİTİMLERİ BAŞLADI

 

   Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz bünyesinde faaliyetlerini yürüten Konservatuarımız güz eğitimleri ikinci dönem kurslarıyla devam ediyor.

   2018-2019 güz dönemi kurslarına devam eden Konservatuarımız ikinci dönem eğitimlerine başladı.

   Her yıl yaz ve güz olmak üzere iki ayrı dönemde binlerce öğrencinin 20’ye yakın dalda eğitim aldığı konservatuarımız bu yıl da yoğun ilgi görüyor. Konservatuarımızın güz dönemi ile ilgili bilgi veren yetkililerimiz, kurslara gösterilen ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Konservatuarımızda daha önceki yıllarda olduğu gibi güz döneminde de yoğun bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Her yıl üstüne koyarak büyüyen konservatuarımızda 2018-2019 güz döneminde, alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, Türk Halk Oyunları, Resim, Tiyatronun yanı sıra gitar, bağlama, ney, piyano, ud, keman, satranç, resim ve şan eğitimi gibi bölümlerde eğitimler veriliyor. Eğitimler sonunda başarılı olan kursiyerlerimiz katılım belgesi almaya hak kazanacak” diye konuştu.

   Kurslara katılan öğrenciler ise kendilerine ücretsiz olarak tanınan bu imkanlardan dolayı yetkililerimize teşekkür etti.