a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

AK PARTİ TEŞKİLATINDAN, BAŞKANIMIZA ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

 

    AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri ve AK Parti kurucu üyeleri, Belediye Başkanlığı görevine seçilen Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

    AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri ve AK Parti kurucu üyeleri, AK Parti’nin adayı olarak girdiği 31 Mart seçimlerinde oyların yüzde 53,22’sini alarak Adıyaman’ın yeni Belediye Başkanı seçilen Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

    Halkın büyük teveccühünü alarak Adıyaman Belediye Başkanı olan Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret eden AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin ve il yönetim kurulu üyeleri ile AK Parti Adıyaman kurucu üyeleri, seçim sonuçlarının tüm ülkeye ve Adıyaman’a hayırlar getirmesini dileyip, Başkanımıza başarılar diledi.

    AK Parti teşkilatını ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç ise AK Parti’nin hizmet sevdasını tüm kente yayacaklarını dile getirerek, “Hizmetin en iyisine layık olan hemşerilerim için gece gündüz demeden çalışacağız” şeklinde konuştu.