a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

KURUM MÜDÜRLERİ VE STK TEMSİLCİLERİNDEN BAŞKANIMIZA ZİYARET

 

  Adıyaman Belediye Başkanlığı görevine seçilen Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, kurum müdürleri ile STK temsilcilerini ağırladı.

   31 Mart seçimlerinden galip ayrılarak Adıyaman Belediye Başkanlığı görevine seçilen Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, ‘hayırlı olsun’ dileğinde bulunmak isteyen kurum müdürleri ile STK temsilcilerini ağırladı.

   Başkanımızı makamında ziyaret eden; İl Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Ekinci ve beraberinde İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcıları ve müdürlüğe bağlı birimlerin yöneticileri, İş-Kur İl Müdürü M. Emin Yücekaya ve müdürlük çalışanları, Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, Ziraat Odası Başkanı Salih Şahan ve oda yönetimi, TÜGVA Adıyaman İl Temsilcisi İdris Toprak ve yönetimi, TÜMSİAD Şube Başkanı Erkan Çakmak ve yönetimi, İHH Adıyaman Şube yönetimi, Adıyaman Tabipler Odası yönetimi, Adıyaman Genç Kuşak Girişimci Kadınlar ve İstihdam Derneği (AKİD) Başkanı Birsen Günay ve dernek üyeleri ile Vakıf Katılım Bankası Adıyaman Şubesi yetkilileri ‘hayırlı olsun’ dileğinde bulundu.

    Yapılan ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız ise tüm misafirlerine ayrı ayrı teşekkür etti.