a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

KAHTA VE SİNCİK AK PARTİ TEŞKİLATINDAN, BAŞKANIMIZA ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

 

   Kahta AK Parti teşkilatı ile Sincik Belediye Başkanı Mehmet Korkut ve partililer, 31 Mart seçimlerinden galip ayrılarak Adıyaman Belediye Başkanlığı görevine seçilen Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret ederek başarılar diledi.

    AK Parti’nin adayı olarak girdiği 31 Mart seçimlerinden galip ayrılarak Adıyaman Belediye Başkanlığı görevine seçilen Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri devam ediyor.

   Başkanımızı makamında ziyaret eden Kahta AK Parti İlçe Başkanı Bedir Yeni ve yönetimi ile aynı seçimden yeniden Sincik Belediye Başkanlığı görevine seçilen Mehmet Korkut ve Sincik AK Parti İlçe Teşkilatı yöneticileri, Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’a başarılar diledi.

    Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni ve yönetimi ile kendisi gibi seçimlerden galibiyetle ayrılarak bir dönem daha Sincik Belediye Başkanlığı görevine seçilen Mehmet Korkut ve partilileri ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç ise her iki heyete de ziyaretinden ötürü teşekkür etti.