a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ ORUCUNU VATANDAŞLARLA BİRLİKTE AÇTI

 

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç orucunu Belediyemiz tarafından Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin hemen karşısında bulunan alanda kurulan iftar çadırında vatandaşla birlikte açtı.

     Belediyemizin bu yıl da Ramazan ayında Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine il dışından, ilçelerden yada il merkezinden gelip, kalmak zorunda olan vatandaşlarımız için Adıyaman 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin hemen karşısında bulunan Belediyemize ait otopark alanında kurduğu iftar çadırı vatandaşlarımızdan yoğun ilgi görüyor.

   Önemli bir sosyal belediyecilik olarak kabul edilen iftar çadırına konuk olan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, vatandaşlarımız ve hasta yakınlarıyla bir araya gelip, iftarını açtı.

    İftar sonunda bir değerlendirmede bulunan Başkanımız, Ramazan ayının maneviyatını vatandaşlarla birlikte yaşamaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Ramazan ayı paylaşmak ve dayanışma içerisinde olmak demektir. Biz de bu vesileyle bugün ki orucumuzu hemşerilerimizle birlikte, hastane karşısında kurduğumuz iftar çadırında açtık. Ramazan ayının heyecan ve coşkusunu bu vatandaşlarımızla birlikte yaşamak istedik. Rabbim hepimizin orucunu kabul etsin inşallah” şeklinde konuştu.

    Her fırsatta halkla bir araya gelmeye özen gösteren Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ın kendileriyle birlikte iftar açmasından duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar ise Başkanımıza teşekkür etti.