a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

ALİ MİLLİ COŞTU, COŞTURDU

 

    Belediyemiz tarafından Ramazan ayı dolayısıyla gerçekleştirilen ‘Şehr-i Yaman’da Ramazan Etkinlikleri’nde sahne alan Adıyamanlı sanatçı Ali Milli, söylediği şarkılarla coştu, coşturdu.

   Belediyemiz tarafından Demokrasi Parkı’nda gerçekleştirilen ‘Şehr-i Yaman’da Ramazan Etkinlikleri’ programının 9. gününde sahne alan Adıyamanlı sanatçı Ali Milli, söylediği şarkılarla kendisini dinlemeye gelen hemşerilerini coşturdu.

   Belediyemiz Konservatuarı Tiyatro Bölümü oyuncuları tarafından sahnelenen skeç ile başlayan programa yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, daha sonra sahneye çıkan Ali Milli ile güzel bir gece yaşadı.

    Zaman zaman vatandaşların arasına girerek onlarla birlikte şarkılarını seslendiren Adıyamanlı sanatçı program sonunda yaptığı konuşmada, kendisine Adıyamanlılarla buluşma fırsatı tanıyan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür etti.

    Konser sonunda Belediye Başkan Yardımcımız Dr. Şerif Ayaz, Ali Milli’ye verdiği muhteşem konserden dolayı teşekkür edip, hediye ve plaket takdiminde bulundu.