a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

‘ŞEHR-İ YAMAN’DA MUHTEŞEM ‘RAMAZAN’ KAPANIŞI

   Belediyemiz tarafından Ramazan ayı boyunca gerçekleştirilen ‘Şehr-i Yaman’da Ramazan Etkinlileri’ programları muhteşem bir konserle kapandı.

  11 Ayın Sultanı Ramazan ayı dolayısıyla bu yıl Adıyaman’ın değerlerini hemşerileriyle buluşturan Belediyemiz, ‘Şehr-i Yaman’da Ramazan Etkinlikleri’ programlarını Adıyaman Belediyesi Konservatuarı Müzik Topluluğu’nun muhteşem konseriyle tamamladı.

  Ramazan ayı boyunca her akşam teravih namazından sonra Demokrasi Parkındaki alanda başlayan ‘Şehr-i Yaman’da Ramazan Etkinlikleri’nin son günüde alanı dolduran kadın-erkek, genç-yaşlı yüzlerce vatandaş Adıyaman Belediyesi Konservatuarı öğretmenleri tarafından oluşturulan Müzik Topluluğu’nun konserini dinledi.

  Adıyaman Belediyesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü tarafından sahnelenen skeç ile başlayan son gün etkinliği daha sonra Adıyaman Belediyesi Konservatuarı Müzik Topluluğu’nun seslendirdiği birbirinden güzel şarkı ve türkülerle devam etti. Seslendirilen şarkı ve türkülere eşlik eden vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterilen konser sonunda sahneye davet edilen Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Hakan Özöncel, ilk olarak Adıyaman Belediyesi Konservatuarı Müzik Topluluğu adına topluluk şefi Sedat Şahin’e sergiledikleri muhteşem performanstan dolayı teşekkür edip katılım belgesi ve hediye takdim etti. Daha sonra Ramazan ayı boyunca her akşam etkinliklerden önce sahne alan Adıyaman Belediyesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü ekibine tek tek teşekkür ederek plaket ve hediye takdiminde bulunan Özöncel, son olarak da ‘Şehr-i Yaman’da Ramazan Etkinlikleri’nin başından sonuna kadar emeği geçen personelimizi sahneye davet ederek hepsine teşekkür etti.

  Programın kapanış konuşmasında, 25 gün boyunca kendilerini yalnız bırakmayan Adıyamanlı hemşerilerine de ayrı ayrı teşekkür eden Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Hakan Özöncel, hepsinin Kadir Gecesini ve Ramazan Bayramını kutladı.

   Program sonunda değerlendirmede bulunan vatandaşlarımız ise düzenlenen etkinliklerden dolayı başta Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç olmak üzere tüm ekibine teşekkür edip, emeği geçenleri ayakta alkışladı.