a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZDAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

 

  Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında tüm İslam âleminin bayramını kutladı.

  Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, tüm İslam âleminin ve Adıyamanlı hemşerilerinin bayramını kutladı.

   Mesajında, Ramazan Bayramının tüm insanlığa ve ülkemize huzur, barış ve mutluluk getirmesini dileyen Başkanımız, bu özel günlerin toplumsal barışın pekişmesi için önemli olduğuna dikkat çekti.

  Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç mesajında şunları ifade etti: “11 ayın sultanı Ramazan ayının bereketi ile gelen Ramazan Bayramı’nın tüm dünyada huzur ve barışın oluşması için bir vesile olmasını diliyorum. Özellikle dünyanın çeşitli bölgelerinde bulunan İslam ülkelerinde yaşanan ölüm, açlık ve sefaletin son bulması için bu özel günlerdeki birlik ve beraberliğimizi arttırmalıyız. Ramazan Bayramı da bu niyetlere vesile olur inşallah. Adıyaman Belediyesi olarak, Adıyamanlı hemşerilerimizin bayramı bayram tadında geçirmesi için hazırlıklarımızı tamamladık. Oluşturulan ekiplerimiz ile bayram süresince 24 saat hazır kıta halkımıza hizmet edeceğiz. Vatandaşlarımızdan gelebilecek şikâyetlere anında müdahale edebilmek için ALO 153, Beyaz Masa ve 110 İtfaiye telefonlarımız 24 saat hizmet verecek. Bu vesileyle tüm İslam âleminin ve Adıyamanlı hemşerilerimin Ramazan Bayramını kutluyor, sağlık, mutluluk ve sıhhat diliyorum.”