a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

RESMİ BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTIK

 

    Belediyemizin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Adıyaman’daki resmi bayramlaşma töreni yoğun ilgi gördü.

  Ramazan Bayramı dolayısıyla Adıyaman Belediyesi Nikah Salonunda gerçekleştirilen resmi bayramlaşma töreni vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ın ev sahipliğini yaptığı törene Vali Aykut Pekmez, AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman milletvekili Ahmet Aydın, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut, Adıyaman milletvekilleri, Alay Komutanı Albay Ercan Atasoy, Emniyet Müdürü Metin Alper, İl Müftüsü Mehmet Taşçı, Mor Petrus ve Mor Pavlus Kilisesi Bölge Metropoliti Melki Ürek, Alevi kanaat önderleri, kurum müdürleri, STK ve siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

    Protokol üyelerinin, vatandaşlarla tek tek bayramlaşması ile başlayan törenin açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç ve daha sonra söz alan protokol üyeleri, bayramların birlik ve beraberliğin doruğa çıktığı anlar olduğunu söyleyerek tüm İslam aleminin ve Adıyamanlı hemşerilerinin bayramını kutladı. Yapılan konuşmaların ardından edilen dua ile program sona erdi.

  Bayramlaşma töreninin ardından protokol üyeleri, İl Jandarma Komutanlığında personel ve askerle, Polisevi’nde polis memurlarıyla, rehabilitasyon merkezinde de koruma altındaki çocuklarla bayramlaştı. Bayramlaşma töreni şehit ailelerini ziyaret ederek tamamlandı.