a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

ÜSTGEÇİTTE ONARIM ÇALIŞMASI

   Belediyemiz tarafından, geçtiğimiz günlerde meydana gelen trafik kazasında zarar gören üstgeçitte onarım çalışması yapıldı.

    Geçtiğimiz günlerde Atatürk Bulvarı 82. Yıl Devlet Hastanesi önünde meydana gelen trafik kazasında hasar gören üstgeçit, Belediyemiz tarafından onarılmaya başlandı.

  Bir süre yaya kullanımına kapalı olan üstgeçitte gerçekleştirilen onarım çalışmaları hakkında bilgi veren yetkililerimiz, üstgeçidin kısa süre içerisinde eski haline kavuşturulup, vatandaşın hizmetine yeniden açılacağını dile getirdi.

    82. Yıl Devlet Hastanesine giden bazı vatandaşlarımız ise kazadan dolayı hasar gören üstgeçidin bir an önce yapılıp hizmete açılmasını isteyerek, “Kazadan sonra tehlikeden dolayı kullanıma kapatılan üstgeçidi kullanamayan hasta ve yaşlılar ilerideki yaya geçidinden hastaneye gitmek zorunda kalıyordu. Bu da büyük sıkıntıya sebep oluyordu. Bundan dolayı üstgeçitte onarım çalışması yaparak mağduriyetimizi gidermeye çalışan Adıyaman Belediyesi ekiplerine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.