a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

ŞANLIURFA VALİSİ ERİN’DEN, BAŞKANIMIZA ZİYARET

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.

   Sincik ilçesinde devriye görevi attıkları esnada terör örgütü PKK tarafından gerçekleştirilen hain saldırıda şehit düşen Polis Memuru Taha Uluçay için başsağlığında bulunmak üzere ilimize gelen Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, beraberindeki heyetle birlikte Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret etti.

   Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, Adıyaman İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy ve Adıyaman İl Emniyet Müdürü Metin Alper’in de hazır bulunduğu ziyarette Şanlıurfa Valisi Erin’e, Şanlıurfa İl Jandarma Komutanı Eyüp Sabri Kirişçi ve Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu eşlik etti.

   Şanlıurfa’dan önce Adıyaman’da görev yapan ve halk tarafından çok sevilen Abdullah Erin, başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette yaptığı konuşmada, Sincik’te şehit düşen polis memuru Taha Uluçay için başsağlığında bulunmak için geldiklerini dile getirerek, Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy ve Adıyaman İl Emniyet Müdürü Metin Alper’e başsağlığı mesajını iletti. Şanlıurfa Valisi Erin aynı zamanda, 31 Mart seçimlerinde Adıyaman Belediye Başkanlığı görevine seçilen Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’a da ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundu.

   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız ise kısa bir sürede olsa Adıyaman’da Valilik yapan ve bu kısa sürede halk tarafından çok sevilen Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ile beraberindeki Şanlıurfa İl Jandarma Komutanı Eyüp Sabri Kirişçi ve Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu’na yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür etti.