a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

AK PARTİ SİVAS MİLLETVEKİLİ EKİNCİ’DEN, BAŞKANIMIZA ZİYARET

  Çeşitli programlara katılmak üzere Adıyaman’a gelen AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, AK Parti Adıyaman Kadın Kolları Başkanı Perihan Gümüş ile birlikte Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret etti.

   AK Parti Kadın Kolları tarafından gerçekleştirilen programlara katılmak üzere Adıyaman’a gelen AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Sosyal Politikalar Başkanı ve Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, AK Parti Adıyaman Kadın Kolları Başkanı Perihan Gümüş ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu.

   Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, 31 Mart seçimlerinde göreve seçilen Başkanımıza Adıyaman Belediye Başkanlığı görevinde başarılar dileyen Ekinci, Adıyaman’ın tarihiyle ve doğasıyla çok güzel bir il olduğunu ve yapılacak hizmetlerle daha da güzelleşeceğine inandığını söyleyerek, kendilerini kabul eden Başkanımıza teşekkür etti.

   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç ise AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci’yi Adıyaman’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.