a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

ADANA VALİSİ DEMİRTAŞ’TAN, BAŞKANIMIZA ZİYARET

    Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ı ziyaret etti.

   AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekilimiz Ahmet Aydın’ın ağabeyi Mehmet Aydın’ın cenaze törenine katılmak üzere ilimize gelen Adana Valisi Mahmut Demirtaş, tören öncesi Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ı ziyaret etti.

   Adana Valiliği görevinden önce Adıyaman Valiliği görevini yürüten ve Adıyaman’da çok önemli çalışmalara imza atarak halkın büyük sevgi ve saygısını kazanan Mahmut Demirtaş’a, belediye ziyaretinde Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, Adıyaman İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy ve Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu eşlik etti.

   Belediye Başkan Vekilimiz Demirhan Seçilmiş ile Belediye Başkan Yardımcımız Şerif Ayaz’ın da hazır bulunduğu ziyarette yaptığı konuşmada, Adıyaman’ın kendisi için önemli bir yere sahip olduğunu belirten Adana Valisi Demirtaş, 31 Mart seçimlerinde Adıyaman Belediye Başkanlığı görevine seçilen Dr. Süleyman Kılınç’a ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundu.

  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç ise yaptığı konuşmasında, Adıyaman’daki görevi süresince önemli çalışmalara imza atan Adana Valisi Mahmut Demirtaş’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.