a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

KADIN VE GENÇLİK MERKEZİ ÖĞRENCİLERİMİZDEN KAPANIŞ PROGRAMI

    Belediyemiz Kadın ve Gençlik Merkezi’nin Kur-an’ı Kerim kursu öğrencileri sezon finali yaptı.

  Minik öğrencilerin yaz tatilini verimli bir şekilde değerlendirebilmesi için Belediyemiz tarafından Kadın ve Gençlik Merkezleri’nde hizmet veren Kur-an’ı Kerim kurslarında 3 ay boyunca eğitim gören öğrenciler, düzenlenen kapanış töreniyle kursu tamamladı.

    Siteler Mahallesi Kadın ve Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen programa Belediye Başkan Vekilimiz Demirhan Seçilmiş, birim müdürlerimiz, Kadın ve Gençlik Merkezi yöneticilerimiz ile veliler katıldı. Siteler Mahallesindeki merkez ile Bahçecik Mahallesi’nde bulunan sitilce Kadın ve Gençlik Merkezi’nden yaklaşık 150 öğrencinin mezuniyetinin kutlandığı törende birbirinden güzel etkinliklere imza atan öğrenciler, programa katılanlara güzel bir gün yaşattı.

    Program sonunda bir açıklama yapan Belediye Başkan Vekilimiz Demirhan Seçilmiş, her yıl onlarca kursta binlerce öğrenciye verdiği eğitimlerle adından başarıyla söz ettiren Belediyemiz bünyesindeki Kadın ve Gençlik Merkezi yöneticilerini kutlayıp, başarılı öğrencilere başarı belgelerini takdim etti.

  Öğrenci velileri de çocuklarına bir yaz boyunca eğitim vererek gelişimlerine katkı sunan Kadın ve Gençlik Merkezi’nin yöneticilerine, hocalarına ve desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür etti.