a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ, TÜRKİYE PETROLLERİ MAHALLESİ MUHTARI VE SAKİNLERİNİ AĞIRLADI

 Türkiye Petrolleri Mahallesi Muhtarı Ramazan Bali ve mahalle sakinleri, Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ı ziyaret ederek, mahallelerinin sorunlarını iletti.

  Mahallelerin sorunlarını o mahallenin muhtarları ve sakinlerinden dinleyerek, sorunları en kısa sürede çözme gayreti içerisinde olan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ın son misafirleri Türkiye Petrolleri Mahallesi muhtarı ve sakinleri oldu.

 Türkiye Petrolleri Mahallesi Muhtarı Ramazan Bali ile mahalle sakinlerini makamında ağırlayan Başkanımız, muhtardan ve mahalle sakinlerinden mahallelerinin sorunları hakkında bilgi aldı. Türkiye Petrolleri Mahallesi sakinlerini dinleyen Başkanımız, mahallenin sorunlarını en kısa sürede çözmeye çalışacaklarını söyledi.

 Başkanımız ziyarette yaptığı konuşmada, görevlerinden bir tanesinin de halkın sorunlarını ortadan kaldırmaya çalışmak olduğunu dile getirerek, “Bugün bizi ziyaret eden Türkiye Petrolleri Mahallesi muhtarımıza ve mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum. Onlardan mahallelerinin sorunlarını dinledik. Sorunlarından arındırılmış bir Adıyaman için çıktığımız bu yolda, inşallah bu mahallemizdeki sorunları da en kısa sürede ortadan kaldırmaya çalışacağız” şeklinde konuştu.

 Ziyarette mahalleli adına söz alan Muhtar Bali ise kendilerini kabul ederek sorunlarını dinleyen Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür etti.