a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

MÜSİAD BAŞKANI KAAN’DAN, BAŞKANIMIZA ZİYARET

    MÜSİAD Adıyaman Şube’nin Olağanüstü Genel Kuruluna katılmak üzere Adıyaman’a gelen MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ı ziyaret etti.

   Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından Adıyaman’da gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul Toplantısına katılmak üzere Adıyaman’a gelen MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, Adıyaman Şube Başkanı Şerif Yıldırım ve Adıyaman Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret ederek sohbet etti.

    Ziyarette, Adıyaman’da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkan Kaan, “Adıyaman, MÜSİAD için çok önemli bir yere sahiptir. MÜSİAD olarak biz de Adıyaman’a ayrıca bir önem gösteriyoruz. MÜSİAD Şubemizin Olağanüstü Genel Kurulu Toplantısına katılmak üzere geldiğimiz Adıyaman’da bizleri en güzel şekilde ağırlayan Belediye Başkanımıza ve diğer yetkililerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

    Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, MÜSİAD gibi önemli bir oluşumun yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini belirterek, yapılan ziyaretten dolayı Genel Başkan Abdurrahman Kaan’a ve beraberindeki heyete teşekkür etti.