a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

“HALKIMIZLA BİRLİKTE DAHA GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZA ATACAĞIZ”

  Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, şehrin en işlek caddelerinden olan Gölbaşı Caddesi esnafını ziyaret ederek, talep ve önerilerini dinledi.

   Her fırsatta halkla iç içe olan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, şehrin en işlek caddelerinden Gölbaşı Caddesi esnafını ziyaret etti.

  Birçok önemli mağazanın yer aldığı cadde üzerinde bulunan işyerlerini tek tek gezerek esnaf ve vatandaşlarla uzun uzun sohbet eden Başkanımız, Belediyemiz tarafından sürdürülen ve proje aşamasında olan çalışmalar hakkında bilgi verip, vatandaşın ve esnafların talep ve önerileri dinledi.

  Ziyaret sonunda yaptığı değerlendirmede, halkla birlikte el ele vererek Adıyaman’ı hak ettiği yerlere ulaştıracaklarını söyleyen Başkanımız, “Gölbaşı Caddesi üzerinde bulunan esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek, onların görüş ve önerilerini dinledik. Büyük keyif aldığımız bu ziyaretlerde hem çalışmalarımızı anlatıyor, hem de vatandaşlarımızın taleplerini dinliyoruz. Daha güzel yatırımlar ve daha güzel bir Adıyaman için, daha önce olduğu gibi her anı halkın içinde, halkla birlikte değerlendirip, talep ve önerileri bizzat dinliyoruz” diye konuştu.

  Cadde sakinleri ise Adıyaman için gösterdikleri gayretli çalışmalardan dolayı Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’a ve ekibine teşekkür etti.