a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BELEDİYEMİZDEN EVDE BAKIM HİZMETİ

  Belediyemiz bünyesinde sosyal sorumluluk projelerini sürdüren TOGEM, sağlığı müsaade etmeyen ve ihtiyaç sahibi olan vatandaşlara evde saç ve sakal tıraşı hizmeti vermeye devam ediyor.

  Açtığı kurslarla istihdama kapı aralayan, yaptığı yardımlarla da kamuoyundan büyük takdir toplayan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz bünyesindeki Toplumsal Gelişim Merkezimiz (TOGEM), sosyal sorumluluk projeleri kapsamında sağlığı müsaade etmeyen ve ihtiyaç sahibi olan vatandaşlar ile özellikle de yaşlılar için saç ve sakal kesimi hizmetini rutin bir şekilde sürdürüyor.

  Sürdürülen proje ile ilgili bilgi veren yetkililerimiz, Toplumsal Gelişim Merkezi olarak ihtiyaç sahibi yaşlılar, engelliler ve yoksul ailelere yönelik çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, “İlimizdeki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın dertlerine ortak olmak ve yardımlarımızla çözüm yolları üreterek sıkıntılarını asgariye indirmek için çalışıyoruz. Çalışmalarımızdan birisi de ihtiyaç sahibi yaşlılarımıza, engelli vatandaşlarımıza ve ihtiyaç sahibi kardeşlerimize yönelik kişisel bakım hizmeti oldu. Belediye Başkanımız Süleyman Kılınç’ın talimatları doğrultusunda, Toplumsal Gelişim Merkezimizde görevli erkek kuaförlerimiz tarafından, merkezimizde kaydı bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek, saç-sakal tıraşları gibi kişisel bakımlarını yapıyoruz” diye konuştu.

  Hizmetten yararlanan vatandaşlarımız ise duydukları memnuniyeti ve mutluluğu dile getirerek, emeği geçenlere teşekkür etti.