a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ, 102 YAŞINDAKİ FATMA TEYZENİN HAYIR DUASINI ALDI

  Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, 102 yaşındaki Fatma teyzeyi evinde ziyaret ederek hayır duasını aldı.

  Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, 102 yaşındaki Fatma Yalçin’i evinde ziyaret ederek elini öpüp, hayır duasını aldı.

  Toplumsal Gelişim Merkezi (TOGEM) Yaşlılar Komisyonu tarafından rutin olarak yapılan yaşlı ziyaretlerinin sonuncusuna katılan Başkanımız, 102 yaşında olan ve ailesiyle birlikte yaşayan Fatma Yalçin’i ziyaret ederek halini ve hatırını sordu.

  Ziyarette Fatma teyzeyle bir süre sohbet eden ve “Toplumun en kıymetli hazineleri, bilgi, birikim ve tecrübeleriyle bizlere ışık olan değerli büyüklerimize gereken saygıyı göstermek hepimizin asli görevidir” diyen Başkanımız, “102 yaşındaki Fatma Yalçin teyzemizi ziyaret ettik. Yaşlılarımız için yapacağımız her güzel iş, hem vicdani hem de insani sorumluluklarımızı yerine getirmek için bizlere sunulmuş fırsatlardır. Bu ziyaret vesilesiyle, bizleri bu yaşımıza kadar yetiştirip, geleceğe hazırlayan, tecrübelerinden fazlasıyla hissedar olduğumuz tüm büyüklerimizin ellerinden öpüyor ve huzurlu günler geçirmelerini diliyorum” şeklinde konuştu.

  Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ın kendisini ziyaret etmesinden dolayı oldukça mutlu olduğunu söyleyen Fatma Yalçin ise Başkanımızla bir süre sohbet ederek eskilerden bahsetti.