a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZDAN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

  Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, tüm İslam aleminin kandilini kutladı.

  Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Mevlid Kandili dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

 Başkanımız mesajına, “Âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’in dünyamıza teşriflerinin 1448. yıl dönümünü idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz” diyerek başladı.

 “Rahmet peygamberimiz Hazreti Muhammed Mustafa (SAV), insanlığın yaşadığı en buhranlı ve karanlık dönemde dünyayı şereflendirerek, aydınlık çağın yaşanmasına vesile oldu. Bu önemli günün yıldönümü olarak kutlanan Mevlid Kandilinin tüm insanlık için şefkat, sevgi, hoşgörü, adalet ve huzur ikliminin yaşanmasına vesile olmasını diliyorum” diyerek sözlerini sürdüren Başkanımız, “Bu mübarek gün, af ve merhamet sahibi yüce Allah’a sığınarak günahlardan arınma, ilahi lütuf ve bereketlere erişebilme fırsatını yakalayabilecekleri müstesna gecelerden birisidir. Bu güzel gecede yapılan duaların kabul olmasını yüce Mevla’mızdan diliyor, tekrar tüm İslam aleminin ve Adıyamanlı hemşerilerimin mübarek Mevlid Kandilini tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.