a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

MUHTARLARIMIZLA İSTİŞARE TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİK

    Belediyemiz tarafından mahalle muhtarlarıyla her ay rutin olarak düzenlenen istişare toplantısı, Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirildi.

   Sorunlara nokta atışı çözümler üretilmesini isteyen Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ın talimatıyla, Adıyaman’daki mahalle muhtarlarıyla her ay düzenli olarak bir araya gelip, istişare toplantısı düzenleyen yetkililerimiz, muhtarlardan mahallelerinin sorunlarını ve çözüm önerilerini dinleyerek, sorunları en kısa yoldan çözmeye çalışıyor.

   Yetkililerimiz ve mahalle muhtarlarının katılımıyla gerçekleştirilen Kasım ayı istişare toplantısı Belediye Meclis Salonunda yapıldı. Toplantıya, Belediye Başkan Yardımcılarımız Şerif Ayaz ve Reşit Bilgin, Muhtarlık İşleri Müdiremiz Aysun Hallaç, Fen İşleri Müdürümüz Zeynal Abidin Sağlam, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürümüz M. Şevket Baybatmaz, Temizlik İşleri Müdürümüz Mahmut Yıldırım, Ulaşım Hizmetleri Müdürümüz H. Metin Doğan ve mahalle muhtarları katıldı.

  Muhtarlardan mahallelerinin eksikleri hakkında bilgiler alıp, sorunları üzerine görüş alışverişinde bulunan belediye yetkililerimiz, söz konusu sorunları tek tek not alarak, en kısa sürede çözülmesi için çalışmalara başlanacağını belirtti.

   Toplantıya katılan mahalle muhtarları ise bu tür toplantıların önemine vurgu yaparak, her zaman yanlarında gördüklerini söyledikleri Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’a ve toplantıya katılan diğer yöneticilerimize teşekkür etti.