a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ, BAHÇECİK MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, mahallelerin sorunlarını yerinde görüp, incelemek için ekibiyle birlikte Bahçecik Mahallesi’ni ziyaret ederek, mahalle sakinlerinin sorun ve taleplerini dinledi.

   Her hafta bir mahalleyi ziyaret ederek mahalle muhtarı ve halkla buluşan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ın bu haftaki adresi Bahçecik Mahallesi oldu.

   Vatandaşlarla birlikte karar vererek, sorunların çözümü için birlikte hareket etmeyi kendilerine şiar edindiklerini söyleyen Başkanımız, Bahçecik Mahallesi’nde de mahalle sakinleriyle bir araya gelerek, sorun ve talepleri dinledi.

   Mahallede bulunan taziye evinde gerçekleştirilen sohbet havasındaki görüşmeye katılan mahalle muhtarı Mehmet Yolcu ve mahalle sakinleri, Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç ve beraberindeki birim müdürleriyle sohbet edip, mahallelerindeki sorunları sıraladı.

   Bahçecik Mahallesi ziyaretinde bir konuşma yapan Belediye Başkanımız, “Geleneksel hale getirdiğimiz mahalle buluşması kapsamında bu hafta Bahçecik Mahallemizi ziyaret ederek, mahalle muhtarımızla ve mahalle sakinleriyle bir araya geldik. Göreve geldiğimiz günden bu yana vatandaşlarımızla birlikte kararlar alıp, onlarla birlikte hareket etmeyi kendimize şiar edindik. Bundan sorna da bu düsturla yola devam edeceğiz inşallah. Bu kapsamda ziyaret ettiğimiz Bahçecik Mahallesi’nde de vatandaşlarımızdan sorun ve talepleri dinledik. İnşallah en kısa sürede bu sorunların çözümü için ilgili müdürümüze gerekli talimatı verdik” diye konuştu.

    Bahçecik Mahallesi Muhtarı Mehmet Yolcu ise mahalle olarak yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.