a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ, ALTINŞEHİR MAHALLESİ’NDEKİ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

    Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Belediyemiz tarafından Altınşehir Mahallesi’nde devam eden farklı seviyeli köprülü kavşak inşaat alanında sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.

  Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman’ın temel sorunlarını ortadan kaldırmak için gayretle çalışan Belediyemizin, faklı seviyeli köprülü kavşak (battı-çıktı) çalışmalarının devam ettiği Altınşehir Mahallesi’ndeki inşaat alanında gerçekleştirdiği altyapı çalışmalarını yerinde inceleyerek, yetkilerden bilgi aldı.

   Sürdürülen çalışmalardan dolayı sıkıntı yaşayan mahalle sakinlerinin mağduriyetlerinin minimuma indirilmesi için gece gündüz demeden çalışan Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekiplerimizle bir süre sohbet eden Başkanımız, gayretle çalışan işçilere kolaylıklar dileyip, ASKİM Müdürümüz M. Şevket Baybatmaz’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

   Ziyaret sonunda bir değerlendirmede bulunan Başkanımız, faklı seviyeli köprülü kavşak çalışmalarının bulunduğu alanda gerçekleştirilen 500’lük PE-100 içme suyu ana hat borularının döşeme çalışmasının en kısa sürede tamamlanması için ekiplerin yoğun bir şekilde çalıştığını dile getirerek, “Halkımıza verdiğimiz rahatsızlığı minimum seviyeye indirmek için çalışmalarımızı 7 gün 24 saat sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.