a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

AK PARTİ TEŞKİLAT BAŞKANI KANDEMİR’DEN, BELEDİYEMİZE ZİYARET

   AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret etti.

  Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Adıyaman’a gelen AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret etti.

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ın belediye girişinde karşıladığı Teşkilat Başkanı Kandemir ve beraberindeki AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman milletvekili Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman milletvekilleri İ. Halil Fırat, M. Fatih Toprak ve Yakup Taş, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ile diğer partililer başkanlık makamına geçti. Burada Başkanımızdan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi alan AK Parti Teşkilat Başkanı Kandemir, gayretli çalışmalarından dolayı Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ı tebrik etti.

  Belediye Başkanımız ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’i Adıyaman’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

  Başkanımız, Teşkilat Başkanı Kandemir’e Kadın ve Gençlik Merkezi kursiyerlerimiz tarafından yapılan el işi işlemeli bakır sürahi hediye etti.