a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

CEM EVİNDE ‘GÖNÜL BULUŞMASI’

    Belediyemiz tarafından her mahallede rutin olarak gerçekleştirilen ‘Gönül Buluşmaları’nın son adresi Yeni Mahalle oldu. Mahalledeki cem evinde vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, mahallenin sorunlarını mahalle sakinlerinden dinledi.

    Dr. Süleyman Kılınç’ın göreve gelmesinden sonra halkla diyaloglarını daha da arttıran Belediyemizin en önemli projelerinden bir tanesi olan ‘Gönül Buluşmaları’ her hafta bir mahallede sürdürülmeye devam ediyor.

   Mahallenin sorunlarının konuşulduğu, vatandaşların dertlerini, isteklerini ve önerilerini direk belediye başkanına aktarabildiği ‘Gönül Buluşmaları’nın sonuncusu Yeni Mahalle’de gerçekleştirildi.

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Belediye Başkan Yardımcımız Reşit Bilgin ve bazı birim müdürlerimizin de katılımıyla Yeni Mahalle’deki cem evinde gerçekleştirilen ‘Gönül Buluşmaları’na, Alevi Kültür Dernekleri Adıyaman Şube Başkanı Rıza Tanrıverdi ve Yeni Mahalle Muhtarı Doğan Gezer ev sahipliği yaptı.

   ‘Gönül Buluşmaları’nda ilk sözü alan mahalle sakinleri, mahallelerinin sorunlarını anlatıp, görüş ve önerilerini dile getirdi. Mahalle sakinlerinden sonra mahalle muhtarı Doğan Gezer’den de bilgi alan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, ziyarette yaptığı konuşmada, misafirperverliklerinden dolayı mahalle sakinlerine teşekkür ederek, “Güzel bir sohbet ve istişare ortamı oldu. Mahalle sakinlerimizin istek ve taleplerini dinledik, notlarımızı aldık. Elimizden geleni yapacağız inşallah. Adıyaman Belediyesi olarak her zaman vatandaşımızın yanındayız, olmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.

   Yeni Mahalle muhtarı Doğan Gezer ise yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, mahallesi adına Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’a ve ekibine teşekkür etti.