a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ, VATANDAŞLARIMIZI EVİNDE ZİYARET EDİP, DERTLERİNE VE MUTLULUKLARINA ORTAK OLUYOR

  Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, yoğun mesaisinden geriye kalan zamanlarında vatandaşları evinde ziyaret ederek, dertlerine ve mutluluklarına ortak oluyor.

  Adıyaman’ı, daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için gece gündüz demeden çalışan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, yoğun mesaisinden arta kalan zamanlarını halkla bir araya gelerek değerlendiriyor.

   Evinde ziyaret ettiği hemşerileriyle sohbet edip, dertlerini, sıkıntılarını ve önerilerini dinleyen Başkanımız, sorunların daha çabuk çözülmesi için gerekli gayreti ortaya koyuyor.

   Son olarak; Meydana gelen trafik kazası sonucunda yaralanarak tedavi altına alınan bir vatandaşı evinde ziyaret edip, ‘geçmiş olsun’ dileklerini ileten Başkanımız, bir başka programda da, engelli bir vatandaşın doğum gününü kutlamak için sürpriz ziyaret gerçekleştirdi.

   Yaptığı ziyaretlerle vatandaşlardan büyük takdir gören Başkanımız, “Hemşerilerimizin muhabbeti ve sevgisidir bizi ayakta tutan. Gönülden yapılan duaları hissettikçe yorulmak nedir bilmiyoruz. Bu destek sayesinde aşkla çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

  Başkanımız, kazazede vatandaşa yaptığı ziyarette ise “Sağlık en büyük hazinedir. Bu hazineye sahip çıkmamız gerekiyor. Bu yörenin insanı olarak bir başka hazinemizde hasta ziyaretidir.  Bundan dolayı bugün, meydana gelen trafik kazasında yararlanan kardeşimize ‘geçmiş olsun’ dileklerimizi iletmek için bir ziyaret gerçekleştirdik. Allah tüh hastalara şifa versin” dedi.

   Doğum günü olan engelli bir vatandaşı da evinde ziyaret ederek sürpriz yapan Başkanımız, idarecilerin özellikle engelli ve yaşlı vatandaşlara ayrı bir hassasiyet göstererek, onların her zaman yanlarında olduklarını göstermesi gerektiğini söyledi. Başkanımız, “Bundan dolayı bugün Sedat Taştan isimli engelli kardeşimizi ziyaret ederek, doğum gününü kutladık. Allah yaşı ve ismi ile muamele etsin inşallah. Kendisine, ailesiyle birlikte huzurlu bir ömür diliyorum” şeklinde konuştu.

   Kendilerini evlerinde ziyaret eden Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür eden hemşerileri ise, yapılan ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirdi.