a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

ENGELLİ İKİZLERİN AKÜLÜ ARAÇ MUTLULUĞU

   Belediyemiz, hayırsever işadamı Hasan Taşar tarafından kendilerine hibe edilen iki adet akülü aracı Hasan ve Hüseyin Karataş kardeşlere ulaştırarak mutluluklarına ortak oldu.

   Engellilere yönelik yaptığı hayırlarla büyük takdir toplayan işadamı Hasan Taşar’ın Belediyemize hibe ettiği iki adet akülü araç, Adıyaman’da yaşayan engelli ikiz kardeşlere ulaştırıldı.

   Yaşadığı rahatsızlıktan dolayı kısmi engeli bulunan baba Osman Karataş’ın engelli üç çocuğundan ikisi olan yürüme engelli ikizler Hasan ve Hüseyin Karataş’ı evinde ziyaret eden Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Hakan Özöncel, hayırsever işadamı Av. Hasan Taşar tarafından gönderilen akülü araçları, çocuklara teslim etti. Tekerlekli sandalyeyle selpak satarak ailesinin geçimine katkı sunmaya çalışan Hasan ile Hüseyin kardeşler, hediye edilen akülü araçlara kavuşunca büyük mutluluk yaşadı.

  Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Hakan Özöncel ziyarette yaptığı konuşmada, akülü araçların Adıyamanlı hayırsever işadamlarından Hasan Taşar tarafından gönderildiğini söyleyerek, hayırsever işadamına teşekkür etti.

  Karataş ailesi ise akülü araçların kendilerine ulaşmasına vesile olan hayırsever işadamı Hasan Taşar’a ve belediyemiz yönetimine teşekkür etti.

    Konuşmaların sonunda engelli ikizler Hasan ile Hüseyin Karataş akülü arabalarıyla poz verdi.