a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

İKA İLE 2020 YATIRIMLARINI GÖRÜŞTÜK

    Belediyemiz tarafından 2020 yılında planlanan yatırımlar için Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç ve İKA Genel Sekreteri Burhan Akyılmaz’ın da katıldığı bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

    Göreve geldiği günden bu yana Adıyaman’ı daha ileriye götürmek için önemli projelere imza atan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç başkanlığındaki Belediyemiz tarafından 2020 yılında gerçekleştirilmesi planlanan projeler için bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

   İpekyolu Kalkınma Ajansı’nın da destekleriyle hayata geçirilecek olan bazı projelerin konuşulduğu toplantıya Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, İpekyolu Kalkınma Ajansı (İKA) ve Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) Genel Sekreteri Burhan Akyılmaz, Belediye Başkan Yardımcılarımız, birim müdürlerimiz ve İKA personeli katıldı.

   Toplantıda konuşan Başkanımız, yapacakları her projenin Adıyaman’ı bir adım daha ileriye götüreceğini söyleyerek, “Adıyaman’ımızın ve her şeyin en iyisine layık olan halkımızın yaşam standartlarını arttıracak projelerimizi bir bir hayata geçirmeye devam ediyoruz. İnşallah 2020 yılında yeni projelerimizle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu anlamda ortak hareket ettiğimiz kurum ve kuruluşlarla da istişarelerimizi sürdürüyoruz. Bugün İpekyolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreterimiz Burhan Akyılmaz ve ekibiyle bir araya gelerek değerlendirmede bulunduk. İnşallah el birliğiyle şehrimizi daha yaşanabilir bir hale getireceğiz” diye konuştu.