a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BELEDİYEMİZDEN ‘AKILLI ŞEHİR’ ADIMI

    ‘Akıllı Şehir Projeleri’ ile önemli bir çalışmaya imza atan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nden destek alan Belediyemiz, benzer çalışmayı Adıyaman’da da uygulamak için ilk adımı attı.

    Belediyemiz yöneticileri, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Adıyaman’da uygulamayı planladıkları ‘Akıllı Şehir Projeleri’ ile ilgili değerlendirme toplantısı yaptı.

    Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı’nın destekleriyle Adıyaman’da uygulanması hedeflenen ‘Akıllı Şehir Projeleri’yle ilgili düzenlenen toplantıya Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, belediye başkan yardımcılarımız ve ilgili teknik personelimiz katıldı.

    Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığında görevli teknik personel tarafından verilen bilgilerden sonra proje hakkında değerlendirmede bulunan yetkililerimiz, uygulanacak proje sayesinde Belediyemizde Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Harita Tabanlı Uygulamalar, Belediye Karar Destek Sistemleri, Mahalle Kartlarının Oluşturulması ve Personel Performans Sistemlerinin Ölçümü, İyileştirilmesi ve Geliştirilmesi konularında önemli yenilikler sağlanacağını dile getirdi.