a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ, LİSELİLERLE BULUŞTU

    Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, ‘Liselilerle Buluşma’ projesi kapsamında Atatürk Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

    Eğitime büyük önem veren ve her fırsatta gençleri okumaya davet eden Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, ‘Liselilerle Buluşma’ projesi kapsamında Atatürk Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde öğrencilerle bir araya geldi.

    Atatürk Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mehmet Demir, idareciler ve öğretmenler tarafından karşılanan Başkanımız, yöneticilerden okul ile ilgili bilgi aldı.

    Daha sonra okulun konferans salonunda öğrencilerle bir araya gelen Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, öğrencilerle mesleki deneyimlerini paylaşıp, okumanın önemine dikkat çekti. Başkanımız, öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada, “Geleceğimizin en büyük teminatı olan siz kıymetli çocuklarımızın kitap okuma alışkanlığı kazanması, kitaplara gereken değeri ve özeni göstermesi gelişiminiz açısından oldukça önemli. Güçlü bir Türkiye için okuyup, çevrenizdekileri okumaya teşvik edin. Güçlü ve hedeflerine ulaşan bir Türkiye ancak bu yolla sağlanabilir” dedi.

    Program sonunda öğrencilere kitap hediye eden Başkanımıza okul müdürü Mehmet Demir tarafından plaket takdim edildi.