a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ, KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU TOPLANTISINA KATILDI

    Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Kent Konseyi’nin Şubat Ayı Yürütme Kurulu Toplantısı’na katılarak, yürütme kurulu üyeleriyle istişarelerde bulundu.

    “Adıyaman’ı hep birlikte yöneteceğiz” sözüyle yola çıkan ve göreve geldiği günden bu yana halkla ve STK’larla bir araya gelerek, Adıyaman’ı yönetme noktasında görüş ve önerilerini alan Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Kent Konseyi’nin Şubat Ayı Yürütme Kurulu Toplantısına katılarak, üyelerle Adıyaman ile ilgili çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu.

    Keleş Konağı’nda gerçekleşen toplantıya Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ın yanı sıra Adıyaman Kent Konseyi Başkanı Sinan Temel ve Kent Konseyi yürütme kurulu üyeleri katıldı.

    Uyuşturucuyla mücadele ve deprem çalıştayı öncesi istişare toplantısı başlıklarıyla gerçekleşen toplantıda yürütme kurulu üyelerinin sorularını yanıtlayan Başkanımız, toplantı sonunda yaptığı değerlendirmede, “Adıyaman için yapılan her faydalı işte var olmaya devam ediyoruz. Bugün ilimiz için önemli konuların konuşulduğu bu toplantıda Kent Konseyi yürütme kurulu üyelerimizin fikirlerini alıp, görüş alışverişinde bulunduk. İnşallah el birliğiyle ilimizin kalkınması için önemli çalışmalara imza atacağız” diye konuştu.

    Adıyaman Kent Konseyi Başkanı Sinan Temel ise toplantı sonunda yaptığı konuşmada, katılımlarından dolayı Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür etti.