a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

KÜLTÜR VE TURİZM BAKAN YARDIMCISI DEMİRCAN’DAN, BELEDİYEMİZE ZİYARET

    Çeşitli programlara katılmak üzere Adıyaman’a gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Belediyemizi ziyaret ederek, Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’la kültür, turizm ve belediye çalışmalarıyla ilgili sohbet etti.

  Adıyaman’ın sahip olduğu tarihi ve turistik alanlarda incelemelerde bulunmak ve ilgili kurum yetkilileriyle toplantılar gerçekleştirmek üzere Adıyaman’a gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Belediyemizi ziyaret ederek Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’tan ilin kültür ve turizm zenginlikleri ile belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

   Adıyaman Valiliğinden yürüyerek belediye binasına gelen Bakan Yardımcısı Demircan’a Belediyemiz ziyaretinde, Vali Aykut Pekmez, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış eşlik etti.

   İlk olarak bina girişinde kendisini karşılayan birim müdürlerimiz ve personellerimizle sohbet eden Bakan Yardımcısı Demircan, daha sonra başkanlık makamına geçerek, Belediye Başkanımızla görüş alışverişinde bulundu.

   Ziyaret sonunda bir açıklamada bulunan Belediye Başkanımız, Kültür ve Turizm Bakanı Ahmet Misbah Demircan’ı ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, kendisine Adıyaman kültürünü yansıtan hediyeler takdim etti.

   Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan ise misafirperverliğinden dolayı Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür etti.