a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

CADDE VE SOKAKLARI BAŞTAN SONA TEMİZDİK

    Belediyemiz tarafından şehir genelinde sürdürülen koronavirüsle mücadele kapsamında cadde, sokak, kaldırım ve duraklar deterjanlı suyla yıkanarak temizlendi.

  Koronavirüs tedbirleri kapsamında çalışmalarını her alanda sürdüren Belediyemiz, bir yandan şehrin dört bir yanında dezenfekte çalışması yaparken, diğer yandan da cadde, sokak, kaldırım ve durakları deterjanlı suyla yıkıyor.

  Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili bilgi veren Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, koronavirüs vakasının ülkemizde görüldüğü ilk günden itibaren gerekli tedbirleri aldıklarını dile getirerek, “Halkımızın sağlığı için ilk günden bu yana gerekli tüm tedbirleri alarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kurduğumuz özel ekiplerle bir yandan şehir genelinde dezenfekte çalışması yapan arkadaşlarımız, diğer yandan da şehir merkezindeki cadde, sokak ve kaldırımları deterjanlı suyla yıkayarak, virüsün etkisini minimuma indirmeye çalışıyor. Bu anlamda Adıyaman Belediyesi olarak bir üzerimize düşen tüm görevleri harfiyen yerine getiriyoruz ve getirmeye de devam edeceğiz. Ancak aldığımız tedbirlere rağmen virüsün yayılmasını önlemek sadece bizim elimizde değil. Halkımızın da bu konuda desteğine çok ihtiyacımız var. Eğer vatandaşlarımız da sürece destek verir ve evlerinden dışarı çıkmazlarsa, bu vakayı en az zararla savuşturmuş oluruz inşallah” şeklinde konuştu.