a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

DEZENFEKTAN TİMİMİZ 7/24 GÖREV BAŞINDA

    Koronavirüsün etkisini göstermeye başladığı ilk dakikadan itibaren tedbirlerini almaya başlayan Belediyemiz, oluşturduğu dezenfektan ve temizlik timiyle şehrin her köşesini dezenfekte edip, temizliyor.

    Dünya genelinde etkili olan koronavirüs salgını riskine karşı kırmızı alarm durumuna geçen Belediyemiz, her geçen gün arttırdığı tedbirlerle salgının yayılmasının önüne geçmeye çalışıyor.

    Bir yandan oluşturduğu deneyimli dezenfektan timiyle şehrin her köşesinde dezenfekte çalışması yapan Belediyemiz, diğer yandan da temizlik personeliyle şehrin en işlek cadde ve sokaklarında deterjanlı suyla yıkama çalışması gerçekleştiriyor.

    Sürdürülen çalışmalarla ilgili bilgi veren Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlardaki dezenfekte ve temizlik çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü dile getirerek, “Devletimizin aldığı kararlara ilaveten belediye olarak da tedbirlerimizi almaya devam ediyoruz. Covid-19 virüsüne karşı vatandaşlarımızın temas halinde olduğu her yeri dezenfekte etmek için kurduğumuz ekibimiz ile caddeleri yıkama işlemini gerçekleştiren ekibimiz gece gündüz iş başında. Çünkü bu salgını önlemenin en önemli yolu temizliktir. Bu amaçlar hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmayacak şekilde vatandaşlarımızın temas kurduğu her yeri dezenfekte edip, temizlemeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

    Diğer yandan vatandaşlarımız ise temizlik çalışmaları kapsamında 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesi ile Gölbaşı Caddesi’nde çalışmalarını sürdüren ekiplerimizle, parklardaki oyun grupları, çöp konteynırları ve bankları dezenfekte eden ekiplerimize gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür etti.