a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

MİLLİ SPORCULARDAN BAŞKANIMIZA ZİYARET

    Adıyamanlı milli sporcular, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret etti.

    Çeşitli branşların milli takımlarında yer alan Adıyamanlı sporcular, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret etti.

    Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş’in de hazır bulunduğu ziyarette sporcularla bir süre sohbet eden Belediye Başkanımız, ziyarette hazır bulunan sporcular nezdinde tüm gençliğin bayramını kutladı.

    Gençlik ve Spor İl Müdürü Keleş ise ziyarette yaptığı konuşmada, müdürlüklerinin Adıyaman’daki sportif faaliyetleri hakkında Başkanımıza bilgi verdi.

    Konuşmaların ardından Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, elde ettikleri başarılarla ülkenin ve Adıyaman’ın gururu olan milli sporculara Belediyemiz Kadın ve Gençlik Merkezi kursiyerleri tarafından hazırlanan el yapımı bakır işleme hediyeler takdim etti.