a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZ, BİRİM MÜDÜRLERİMİZLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTI

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, birim müdürlerimizle video konferans yöntemiyle bir toplantı yaparak, bayram günlerinde uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlamasında alınacak tedbirleri değerlendirdi.

 Koronavirüs tehdidine rağmen çalışmalarına ara vermeden devam eden Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, belediyemizin rutin işleri ve bayram günlerinde uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlamasında alınacak tedbirlerle ilgili istişarelerde bulunmak amacıyla belediyedeki birim müdürlerimizle video konferans yöntemiyle bir toplantı düzenledi.

   Toplantıda birim müdürlerinden ayrı ayrı bilgiler alan Başkanımız, yapılması gerekenlerle ilgili de müdürlerimize talimatlarda bulundu.

   Düzenlenen toplantıdan sonrası değerlendirmede bulunan Başkanımız, “Salgın günlerinde de toplantılarımızı aksatmıyoruz, görüşmelerimizi video konferans yöntemiyle yapıyoruz. Müdürlerimizin koordineli çalışması, hizmetin en doğru ve hızlı şekilde vatandaşlarımıza ulaşması gerekiyor. Virüs tehdidiyle yaşadığımız bu günlerde sahada olan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah bugünlerde geçecek, önemli olan dayanışma içerisinde olabilmemiz” diye konuştu.