a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

ADIYAMAN ALTERNATİF YOLLARA KAVUŞUYOR

    Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, 3. Çevreyolunu Eski Samsat Caddesi’ne kadar uzatmak için Millet Caddesi’nde sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.

    Belediyemiz tarafından, 3. Çevreyolunu Eski Samsat Caddesine bağlamak için Bahçecik Mahallesi ile Yunus Emre Mahallesi arasında kalan Millet Caddesi’ndeki çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman’daki alternatif yolları arttırarak şehrin gelişimine katkı sunmayı amaçladıklarını dile getirdi.

    Millet Caddesi’ndeki incelemeleri sırasında teknik ekipten bilgiler alan Başkanımız, yolun tamamlanması ile birlikte şehrin doğu kısmındaki ulaşım ağının daha da genişleyeceğini belirterek, “Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan Hilton kavşağı ile Sitilce TOKİ’yi birbirine bağlayacak olan Millet Caddesi’nde sürdürdüğümüz çalışmaları yerinde inceledik. İnşallah en kısa sürede çalışmalarımızı tamamlayıp halkımızın hizmetine açacağız. İnşallah bu yol, planladığımız Güney Çevreyolu projesinin de bir adımı olacak” diye konuştu.

    Başkanımız daha sonra yol yapımında görev alan işçilerimizle sohbet edip, kolaylıklar diledi.