a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZDAN BUĞDAYCILAR VE BAKLİYATÇILAR SİTESİ ESNAFINA ZİYARET

    Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, halk ve esnaf ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

   Her fırsatta halkla iç içe olmaya büyük önem gösteren Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Buğdaycılar ve Bakliyatçılar Sitesi’ni ziyaret ederek esnafla bir araya geldi.

   Gerçekleştirilen ziyarette Buğdaycılar ve Bakliyatçılar Sitesi esnafının sıkıntılarını dinleyerek çözüm için gerekli çalışmaların talimatını vereceğini söyleyen Başkanımız, göreve geldikleri günden bu yana Adıyaman’da yaptıkları ve önümüzdeki süreçte hayata geçirmeyi planladıkları projeleri esnaflarla paylaştı. Başkanımız burada yaptığı açıklamada, “Tarım ticaretinin ihtiyacına cevap veren Buğdaycılar ve Bakliyatçılar Sitesi’ni ziyaret ederek esnaf kardeşlerimizle bir araya geldik. Bereketli bir hasat dönemi geçiren esnafımıza bol kazançlar diledik ve sorunlarını dinleyip, yerinde inceleme şansı yakaladık” diye konuştu.

    Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Adıyaman Buğdaycılar ve Bakliyatçılar Sitesi esnafları ise her fırsatta halkla iç içe olan, Adıyaman esnafının sorunlarına duyarlılıkla yaklaşan Başkanımıza ziyaretinden dolayı teşekkür etti.