a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

MODERN EĞİTİM İÇİN GÜÇBİRLİĞİ

   Belediyemiz, öğrencilerin daha modern şartlarda eğitim görmelerine katkı sağlamak için İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği protokolü imzaladı.

    Eğitime verdiği desteklerle eğitim camiası ile öğrenci ve velilerin takdirini toplayan Belediyemiz, Adıyamanlı öğrencilerin daha modern şartlarda eğitim alabilmelerine katkı sağlamak için İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile önemli bir işbirliğine imza attı.

   Belediye Başkan Vekilimiz Av. Demirhan Seçilmiş ile Adıyaman İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kazım Çoban arasında başkanlık makamında imzalanan protokol hakkında bilgi veren Başkan Vekilimiz Demirhan Seçilmiş, “Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Belediyemiz arasında eğitim, sosyal ve kültürel çalışmalarda işbirliği protokolü imzalandı. Bu protokol ile Adıyaman Belediyesi olarak, eğitimin öneminin arttığı çağımızda ilimizdeki çocuklarımız için uygulanacak olan 21. yüzyıla uygun ileri eğitim sınıfları ve proje çalışmalarına destek vereceğiz. Proje ortağı olarak ilimizdeki tüm çocukların yararlanabileceği engelsiz ortamların oluşmasına katkı sunacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.

    İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kazım Çoban ise eğitim konusunda her zaman büyük gayretler ortaya koyan yetkililerimize, verdikleri ve verecekleri desteklerden dolayı teşekkür etti.