a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

İŞYERLERİNE KOVİD-19 DENETİMİ

    Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz, Türkiye genelinde yapılan eş zamanlı yeni tip Korona virüs (Kovid-19) denetimleri kapsamında farklı esnaf grupları denetledi.

    Adıyaman’da faaliyet gösteren berber, kuaför, güzellik salonları, eğlence merkezleri, manav ve düğün salonlarına yönelik yapılan denetimlerde özellikle maske, mesafe ve hijyen kuralları gözden geçirildi. İşyerlerinde Korona virüs tedbirlerine uyulup uyulmadığını, gerekli şartların sağlanıp sağlanmadığını titizlikle denetleyen zabıta ekiplerimiz, virüse karşı uygulanan önlemler hakkında uyarılarda bulundu.

    Konuyla ilgili açıklamada bulunan yetkililerimiz; “Şehrimizde hizmet veren berber, kuaför, güzellik salonları, eğlence merkezleri, manav ve düğün salonlarına yönelik Türkiye genelinde eş zamanlı denetimler gerçekleştirdik. Bu zorlu süreçte esnafımızın ve hemşehrilerimizin yanındayız. Hem esnafımızın hem de vatandaşlarımızın sağlığı açısından gerçekleştirdiğimiz denetimler devam edecek. Kurallara uyan, uyarıları dikkate alan esnafımıza ve hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.