a
0(416) 216 17 20
Çağrı Merkezi
Share

BAŞKANIMIZDAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

   Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında tüm hemşerilerinin bayramını kutlayarak, koronavirüsten dolayı tedbirli davranmalarını istedi.

    Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç, Kurban Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

   Mesajında koronavirüs tedbirlerine vurgu yapan Başkanımız, Kurban Bayramı’nın en güzel şekilde eda edilmesi dileğinde bulundu.

    Belediye Başkanımız mesajında şunları dile getirdi: “Koronavirüs salgınından dolayı tedbirlerle dolu bir bayramı eda edecek olmaya hazırlansak da, bayramı eski bayramların heyecanıyla yaşamanızı diliyorum. Adıyamanlı hemşerilerimden Kurban Bayramında tedbiri elden bırakmamalarını istiyorum. Gerek kurban kesimi sırasında gerekse sonrasındaki aile ziyaretlerinde sosyal mesafe, maske takma ve kişisel hijyen kurallarına uymalarını önemle rica ediyorum. Çünkü koronavirüs tehdidi hala yakınımızda. Virüsten korunmak için bu kuralla uyulması şart. Böyle istenmeyen bir ortamda da olsa, tüm İslam aleminin ve Adıyamanlı hemşerilerimin Kurban Bayramını kutluyor, sağlık, mutluluk ve sıhhatler diliyorum.”